Trenuj z Nami!
[/b]Przedwczoraj.
Trening trwał standardowo 120 minut, na pogodę narzekać nie można było. Ok. 21:00 odczuwalny był silny boczny wiatr z Afryki.
Tym razem lider stracił swoją pozycję. Bezapelycjnie na pierwszym miejscu sklasyfikowany został zawodnik bez numeru: devil.
Strzały w jego wykonaniu były perfekcyjne, właściwie to oddawał je na zawołanie. Miała skozłować - skozłowała. Miał być prawy róg - był.
Na drugim miejscu ja. Mogę tylko dopisać że straciłem jako pierwszy najmniejszą ilość bramek w fazie pierwsze - czyli strzały z główek.
Ostatnie - Dawid. Zauważalne były dobre interwencje.

1. devil.
2. robert.
3. giovani.

Wczoraj.

1. devil
+ strzały z nogi na wysokim poziomie
+ procent celności na bramke wynosił 95 % wykrzyknik
+ gol padał co 3 strzał z nogi
+ dobre interwencje
- nie zagrzewał pozostałych do lepszej gry poruszony

2. robert
+ procent celności na bramke wynosił ok. 70%
- słabe interwencje

3. dawid
+ procent celności na bramke z głowy wynosił ok. 80%
+ co 2-3 strzał z główki padała bramka
- procent celności na bramke z nogi wynosił ok. 40%
- bardzo słabe interwencje w oby dwóch fazach
- przegrał wykrzyknik

________________________

Regulamin zdobywania punktów:
Zwycięstwo w statystykach: + 2
Drugie miejsce: + 1
Ostatnie miejsce: 0

Dobicie przeciwnika (czyt. zjechanie do zera): + 1
Strzelenie bramki z główki 3y razy pod rząd: + 1
Strzelenie bramki z nogi 3y razy pod rząd: + 0,5
Interwencja uznana przez wszystkich za godną uwagi (na pewno z rzuceniem się): + 1
Strzał z nogi uznany przez wszystkich za majstersztyk: +1

Przegranie ale nie w statystykach bo za to jest zero punktów ale dopuszczenie do straty wszystkich bramek: - 1

Od wczoraj panuje również zasada że osoba z ostatnim miejscem z dnia ostatniego w statystykach automatycznie stoi na bramce bez przeprowadzania selekcji, która obejmowała strzał w poprzeczke lub słupek. Funkcja pojawiła się w ramach motywacji.

Za chwilę pojawi się tabela z punktami oraz już z ogólnym podsumowaniem z trzech ostatnich treningów.


  PRZEJDŹ NA FORUM