| Trenuj z Nami! |
| [/b]Przedwczoraj. Trening trwał standardowo 120 minut, na pogodę narzekać nie można było. Ok. 21:00 odczuwalny był silny boczny wiatr z Afryki. Tym razem lider stracił swoją pozycję. Bezapelycjnie na pierwszym miejscu sklasyfikowany został zawodnik bez numeru: devil. Strzały w jego wykonaniu były perfekcyjne, właściwie to oddawał je na zawołanie. Miała skozłować - skozłowała. Miał być prawy róg - był. Na drugim miejscu ja. Mogę tylko dopisać że straciłem jako pierwszy najmniejszą ilość bramek w fazie pierwsze - czyli strzały z główek. Ostatnie - Dawid. Zauważalne były dobre interwencje. 1. devil. 2. robert. 3. giovani. Wczoraj. 1. devil + strzały z nogi na wysokim poziomie + procent celności na bramke wynosił 95 % + gol padał co 3 strzał z nogi + dobre interwencje - nie zagrzewał pozostałych do lepszej gry 2. robert + procent celności na bramke wynosił ok. 70% - słabe interwencje 3. dawid + procent celności na bramke z głowy wynosił ok. 80% + co 2-3 strzał z główki padała bramka - procent celności na bramke z nogi wynosił ok. 40% - bardzo słabe interwencje w oby dwóch fazach - przegrał ________________________ Regulamin zdobywania punktów: Zwycięstwo w statystykach: + 2 Drugie miejsce: + 1 Ostatnie miejsce: 0 Dobicie przeciwnika (czyt. zjechanie do zera): + 1 Strzelenie bramki z główki 3y razy pod rząd: + 1 Strzelenie bramki z nogi 3y razy pod rząd: + 0,5 Interwencja uznana przez wszystkich za godną uwagi (na pewno z rzuceniem się): + 1 Strzał z nogi uznany przez wszystkich za majstersztyk: +1 Przegranie ale nie w statystykach bo za to jest zero punktów ale dopuszczenie do straty wszystkich bramek: - 1 Od wczoraj panuje również zasada że osoba z ostatnim miejscem z dnia ostatniego w statystykach automatycznie stoi na bramce bez przeprowadzania selekcji, która obejmowała strzał w poprzeczke lub słupek. Funkcja pojawiła się w ramach motywacji. Za chwilę pojawi się tabela z punktami oraz już z ogólnym podsumowaniem z trzech ostatnich treningów. |