Ustaw się!

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PIŁKA NOŻNA. » XX MAJA 2010

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

XX maja 2010

Mecz/Sparing
  
Emilio
11.04.2010 15:04:42
Grupa: Użytkownik

Posty: 7 #517572
Od: 2010-4-11
Przeszła mnie taka myśl w ramach promocji forum czy tam piłki nożnej. Myśl i zarazem pomysł wygląda tak aby w przyszłości, myślę tu o przyszłym miesiącu wybrać się na mecz, ale na boisko treningowe na orliku przy ulicy Jasnej. Wygląda to tak, znajdziemy 16 osób, idziemy zamawiać boisko(nie porównywalnie lepsze od tego na sp12..) i gramy mecz.
Druga opcja to taka gdyby było mniej osób a jest to nawet bardziej prawdopodobne, i wtedy umawiamy się z jakaś drużyna b-klasy i gramy sparing. Myślę że nie będzie z tym problemu, oni się sprawdzą ile nas "zjadą" a my sprawdzimy jak dużo nam do nich brakuje zawstydzony

Heh, to tyle, może wy macie inne sugestje, pomysły.. Wiec proszę o wypowiedz z waszej strony.
  
devil
11.04.2010 16:11:55
Grupa: Użytkownik

Posty: 22 #517615
Od: 2010-4-6
Bardzo dobry pomysł tylko co masz na myśli mówiąc " jakaś drużyna z b-klasy "??
Jeśli chodzi ci konkrenie o druzyne z B-Klasy to watpie zeby jakaś drużyna zgodziła sie na taki mecz w trakcie sezonu....jęzor

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PIŁKA NOŻNA. » XX MAJA 2010

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny