Grupa: Użytkownik
Posty: 7 #517572 Od: 2010-4-11
| Przeszła mnie taka myśl w ramach promocji forum czy tam piłki nożnej. Myśl i zarazem pomysł wygląda tak aby w przyszłości, myślę tu o przyszłym miesiącu wybrać się na mecz, ale na boisko treningowe na orliku przy ulicy Jasnej. Wygląda to tak, znajdziemy 16 osób, idziemy zamawiać boisko(nie porównywalnie lepsze od tego na sp12..) i gramy mecz. Druga opcja to taka gdyby było mniej osób a jest to nawet bardziej prawdopodobne, i wtedy umawiamy się z jakaś drużyna b-klasy i gramy sparing. Myślę że nie będzie z tym problemu, oni się sprawdzą ile nas "zjadą" a my sprawdzimy jak dużo nam do nich brakuje 
Heh, to tyle, może wy macie inne sugestje, pomysły.. Wiec proszę o wypowiedz z waszej strony. |