Ustaw się!

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PIŁKA NOŻNA. » TRENUJ Z NAMI!

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 3>>>    strony: [1]23

Trenuj z Nami!

  
robert89
13.04.2010 13:29:47
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 70 #518748
Od: 2010-4-6
No wczoraj trzeba przyznać że już po 20 zrobiło się dosyć zimno, jakieś 10-12 stopni (pytajnik).
Na treningu były 3 osoby: Ja, devil oraz giovani.
Warunki na boisku były dostateczne.
Trening trwał: 120 minut!

A teraz według statystyk:
1. Ja bardzo szczęśliwy
+ jako pierwszy trafił w poprzeczke
+ stracił najmniejszą ilość bramek
2. Devil
+ jako drugi trafił w poprzeczke
+ kilka ładnych strzałów
- duża strata bramek zdziwiony
3. Giovani
+ jedna bardzo dobra próba interwencji, zawodnik poprostu wybił się od ziemi na ponad 3 metry wykrzyknik
- duża strata bramek zdziwiony
  
robert89
13.04.2010 13:32:16
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 70 #518749
Od: 2010-4-6
Jesteście zainteresowani dzisiejszą grą?
W ramach rywalizacji możemy sobie punkty/ocene przyznawać za każdy trening.
  
devil
13.04.2010 15:43:31
Grupa: Użytkownik

Posty: 22 #518798
Od: 2010-4-6
Warunki pod koniec tego treningu nie pozwalały na efektowne interwencje ponieważ było już ciemno i nie widziałem piłkijęzor Stad tak duza strata bramekbardzo szczęśliwy a co do strzałów były całkiem udane bardzo szczęśliwy
  
robert89
13.04.2010 17:18:22
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 70 #518877
Od: 2010-4-6
Jest ktoś teraz?
  
giovani
13.04.2010 17:35:01
Grupa: Użytkownik

Posty: 24 #518897
Od: 2010-4-6
Nom ja na chwile wszedłem tutaj jęzor
Odnosząc się do treningu był on tym pierwszym w sezonie dla niektórych więc liczę na progresję w następnych tygodniach i miesiącach i zapowiadam, że będzie lepiej bardzo szczęśliwy

Ps. Fajna fotka na nk bardzo szczęśliwy
  
robert89
13.04.2010 18:04:03
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 70 #518951
Od: 2010-4-6
Kurde mnie akurat teraz wzięło na granie, w dodatku fajna pogoda.
  
robert89
16.04.2010 13:53:26
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 70 #520538
Od: 2010-4-6
Dzisiaj już lepiej, słońce wyszło.
Jakby ktoś był zainteresowany to gra 17-18 wesoły
  
devil
16.04.2010 14:39:21
Grupa: Użytkownik

Posty: 22 #520558
Od: 2010-4-6
no ja bardzo chętnie bym poszedł pograćbardzo szczęśliwy
  
robert89
16.04.2010 15:01:19
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 70 #520566
Od: 2010-4-6
Dawid?
  
giovani
16.04.2010 16:04:11
Grupa: Użytkownik

Posty: 24 #520606
Od: 2010-4-6
nom ja też się piszę na to tylko musimy coś zrobić z kałużą, która powstała na środku bramki w związku z naszymi pracami melioracyjnymi bardzo szczęśliwy cool
  
robert89
17.04.2010 16:34:09
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 70 #521240
Od: 2010-4-6
Czemu nikt nie odpowiada? Na 17:00 mają być ludzie.
  
giovani
17.04.2010 17:19:50
Grupa: Użytkownik

Posty: 24 #521265
Od: 2010-4-6
coś to jestem cool
  
robert89
17.04.2010 17:30:27
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 70 #521269
Od: 2010-4-6
O której możesz grać?
  
giovani
17.04.2010 17:51:37
Grupa: Użytkownik

Posty: 24 #521287
Od: 2010-4-6
koło 19 można iść na 12 albo ping pong ewentualnie
  
giovani
17.04.2010 17:52:15
Grupa: Użytkownik

Posty: 24 #521288
Od: 2010-4-6
bo w sumie jestem trochę połamany po wczoraj ;]
  
robert89
17.04.2010 17:53:50
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 70 #521289
Od: 2010-4-6
No szkoda że tak późno bo ja z młodymi się umówiłem że będę na 17:00.
Byłby skład do meczu jak nic. A grać grali dobrze.
  
robert89
17.04.2010 17:54:50
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 70 #521290
Od: 2010-4-6
Przecież wczoraj nic takiego nie było, nawet nikt się nie rzucał zaniemówił.
  
giovani
17.04.2010 18:07:14
Grupa: Użytkownik

Posty: 24 #521303
Od: 2010-4-6
jakies zakwasy mnie dopadły ale gramy
  
robert89
18.04.2010 12:30:00
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 70 #521634
Od: 2010-4-6
[/b]Przedwczoraj.
Trening trwał standardowo 120 minut, na pogodę narzekać nie można było. Ok. 21:00 odczuwalny był silny boczny wiatr z Afryki.
Tym razem lider stracił swoją pozycję. Bezapelycjnie na pierwszym miejscu sklasyfikowany został zawodnik bez numeru: devil.
Strzały w jego wykonaniu były perfekcyjne, właściwie to oddawał je na zawołanie. Miała skozłować - skozłowała. Miał być prawy róg - był.
Na drugim miejscu ja. Mogę tylko dopisać że straciłem jako pierwszy najmniejszą ilość bramek w fazie pierwsze - czyli strzały z główek.
Ostatnie - Dawid. Zauważalne były dobre interwencje.

1. devil.
2. robert.
3. giovani.

Wczoraj.

1. devil
+ strzały z nogi na wysokim poziomie
+ procent celności na bramke wynosił 95 % wykrzyknik
+ gol padał co 3 strzał z nogi
+ dobre interwencje
- nie zagrzewał pozostałych do lepszej gry poruszony

2. robert
+ procent celności na bramke wynosił ok. 70%
- słabe interwencje

3. dawid
+ procent celności na bramke z głowy wynosił ok. 80%
+ co 2-3 strzał z główki padała bramka
- procent celności na bramke z nogi wynosił ok. 40%
- bardzo słabe interwencje w oby dwóch fazach
- przegrał wykrzyknik

________________________

Regulamin zdobywania punktów:
Zwycięstwo w statystykach: + 2
Drugie miejsce: + 1
Ostatnie miejsce: 0

Dobicie przeciwnika (czyt. zjechanie do zera): + 1
Strzelenie bramki z główki 3y razy pod rząd: + 1
Strzelenie bramki z nogi 3y razy pod rząd: + 0,5
Interwencja uznana przez wszystkich za godną uwagi (na pewno z rzuceniem się): + 1
Strzał z nogi uznany przez wszystkich za majstersztyk: +1

Przegranie ale nie w statystykach bo za to jest zero punktów ale dopuszczenie do straty wszystkich bramek: - 1

Od wczoraj panuje również zasada że osoba z ostatnim miejscem z dnia ostatniego w statystykach automatycznie stoi na bramce bez przeprowadzania selekcji, która obejmowała strzał w poprzeczke lub słupek. Funkcja pojawiła się w ramach motywacji.

Za chwilę pojawi się tabela z punktami oraz już z ogólnym podsumowaniem z trzech ostatnich treningów.
  
robert89
18.04.2010 12:40:06
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 70 #521635
Od: 2010-4-6
DEVIL: |+1| |+2| |+2|
ROB: |+2| |+1| |+1+1|
GIOVANI: |+0| |+0| |+0-1|

DEVIL: |5|
ROB: |5|
GIVONI: |-1|

Od dziś zwracajmy uwagę na jakość strzałów i interwencji a zawsze będzie można zdobyć jakieś punkty dodatkowe wesoły
Pamiętajmy również że tracąc wszystkie bramki tracimy jeden punkt a kat otrzymuje +1.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 3>>>    strony: [1]23

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PIŁKA NOŻNA. » TRENUJ Z NAMI!

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny