| | |
| robert89 | 13.04.2010 13:29:47 |

Grupa: Administrator 
Posty: 70 #518748 Od: 2010-4-6
| No wczoraj trzeba przyznać że już po 20 zrobiło się dosyć zimno, jakieś 10-12 stopni ( ). Na treningu były 3 osoby: Ja, devil oraz giovani. Warunki na boisku były dostateczne. Trening trwał: 120 minut!
A teraz według statystyk: 1. Ja  + jako pierwszy trafił w poprzeczke + stracił najmniejszą ilość bramek 2. Devil + jako drugi trafił w poprzeczke + kilka ładnych strzałów - duża strata bramek  3. Giovani + jedna bardzo dobra próba interwencji, zawodnik poprostu wybił się od ziemi na ponad 3 metry  - duża strata bramek  |
| | |
| robert89 | 13.04.2010 13:32:16 |

Grupa: Administrator 
Posty: 70 #518749 Od: 2010-4-6
| Jesteście zainteresowani dzisiejszą grą? W ramach rywalizacji możemy sobie punkty/ocene przyznawać za każdy trening. |
| | |
| devil | 13.04.2010 15:43:31 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 22 #518798 Od: 2010-4-6
| Warunki pod koniec tego treningu nie pozwalały na efektowne interwencje ponieważ było już ciemno i nie widziałem piłki Stad tak duza strata bramek a co do strzałów były całkiem udane |
| | |
| robert89 | 13.04.2010 17:18:22 |

Grupa: Administrator 
Posty: 70 #518877 Od: 2010-4-6
| Jest ktoś teraz? |
| | |
| giovani | 13.04.2010 17:35:01 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 24 #518897 Od: 2010-4-6
| Nom ja na chwile wszedłem tutaj Odnosząc się do treningu był on tym pierwszym w sezonie dla niektórych więc liczę na progresję w następnych tygodniach i miesiącach i zapowiadam, że będzie lepiej
Ps. Fajna fotka na nk  |
| | |
| robert89 | 13.04.2010 18:04:03 |

Grupa: Administrator 
Posty: 70 #518951 Od: 2010-4-6
| Kurde mnie akurat teraz wzięło na granie, w dodatku fajna pogoda. |
| | |
| robert89 | 16.04.2010 13:53:26 |

Grupa: Administrator 
Posty: 70 #520538 Od: 2010-4-6
| Dzisiaj już lepiej, słońce wyszło. Jakby ktoś był zainteresowany to gra 17-18  |
| | |
| devil | 16.04.2010 14:39:21 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 22 #520558 Od: 2010-4-6
| no ja bardzo chętnie bym poszedł pograć |
| | |
| robert89 | 16.04.2010 15:01:19 |

Grupa: Administrator 
Posty: 70 #520566 Od: 2010-4-6
| Dawid? |
| | |
| giovani | 16.04.2010 16:04:11 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 24 #520606 Od: 2010-4-6
| nom ja też się piszę na to tylko musimy coś zrobić z kałużą, która powstała na środku bramki w związku z naszymi pracami melioracyjnymi  |
| | |
| robert89 | 17.04.2010 16:34:09 |

Grupa: Administrator 
Posty: 70 #521240 Od: 2010-4-6
| Czemu nikt nie odpowiada? Na 17:00 mają być ludzie. |
| | |
| giovani | 17.04.2010 17:19:50 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 24 #521265 Od: 2010-4-6
| coś to jestem  |
| | |
| robert89 | 17.04.2010 17:30:27 |

Grupa: Administrator 
Posty: 70 #521269 Od: 2010-4-6
| O której możesz grać? |
| | |
| giovani | 17.04.2010 17:51:37 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 24 #521287 Od: 2010-4-6
| koło 19 można iść na 12 albo ping pong ewentualnie |
| | |
| giovani | 17.04.2010 17:52:15 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 24 #521288 Od: 2010-4-6
| bo w sumie jestem trochę połamany po wczoraj ;] |
| | |
| robert89 | 17.04.2010 17:53:50 |

Grupa: Administrator 
Posty: 70 #521289 Od: 2010-4-6
| No szkoda że tak późno bo ja z młodymi się umówiłem że będę na 17:00. Byłby skład do meczu jak nic. A grać grali dobrze. |
| | |
| robert89 | 17.04.2010 17:54:50 |

Grupa: Administrator 
Posty: 70 #521290 Od: 2010-4-6
| Przecież wczoraj nic takiego nie było, nawet nikt się nie rzucał . |
| | |
| giovani | 17.04.2010 18:07:14 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 24 #521303 Od: 2010-4-6
| jakies zakwasy mnie dopadły ale gramy |
| | |
| robert89 | 18.04.2010 12:30:00 |

Grupa: Administrator 
Posty: 70 #521634 Od: 2010-4-6
| [/b]Przedwczoraj. Trening trwał standardowo 120 minut, na pogodę narzekać nie można było. Ok. 21:00 odczuwalny był silny boczny wiatr z Afryki. Tym razem lider stracił swoją pozycję. Bezapelycjnie na pierwszym miejscu sklasyfikowany został zawodnik bez numeru: devil. Strzały w jego wykonaniu były perfekcyjne, właściwie to oddawał je na zawołanie. Miała skozłować - skozłowała. Miał być prawy róg - był. Na drugim miejscu ja. Mogę tylko dopisać że straciłem jako pierwszy najmniejszą ilość bramek w fazie pierwsze - czyli strzały z główek. Ostatnie - Dawid. Zauważalne były dobre interwencje.
1. devil. 2. robert. 3. giovani.
Wczoraj.
1. devil + strzały z nogi na wysokim poziomie + procent celności na bramke wynosił 95 %  + gol padał co 3 strzał z nogi + dobre interwencje - nie zagrzewał pozostałych do lepszej gry 
2. robert + procent celności na bramke wynosił ok. 70% - słabe interwencje
3. dawid + procent celności na bramke z głowy wynosił ok. 80% + co 2-3 strzał z główki padała bramka - procent celności na bramke z nogi wynosił ok. 40% - bardzo słabe interwencje w oby dwóch fazach - przegrał 
________________________
Regulamin zdobywania punktów: Zwycięstwo w statystykach: + 2 Drugie miejsce: + 1 Ostatnie miejsce: 0
Dobicie przeciwnika (czyt. zjechanie do zera): + 1 Strzelenie bramki z główki 3y razy pod rząd: + 1 Strzelenie bramki z nogi 3y razy pod rząd: + 0,5 Interwencja uznana przez wszystkich za godną uwagi (na pewno z rzuceniem się): + 1 Strzał z nogi uznany przez wszystkich za majstersztyk: +1
Przegranie ale nie w statystykach bo za to jest zero punktów ale dopuszczenie do straty wszystkich bramek: - 1
Od wczoraj panuje również zasada że osoba z ostatnim miejscem z dnia ostatniego w statystykach automatycznie stoi na bramce bez przeprowadzania selekcji, która obejmowała strzał w poprzeczke lub słupek. Funkcja pojawiła się w ramach motywacji.
Za chwilę pojawi się tabela z punktami oraz już z ogólnym podsumowaniem z trzech ostatnich treningów. |
| | |
| robert89 | 18.04.2010 12:40:06 |

Grupa: Administrator 
Posty: 70 #521635 Od: 2010-4-6
| DEVIL: |+1| |+2| |+2| ROB: |+2| |+1| |+1+1| GIOVANI: |+0| |+0| |+0-1|
DEVIL: |5| ROB: |5| GIVONI: |-1|
Od dziś zwracajmy uwagę na jakość strzałów i interwencji a zawsze będzie można zdobyć jakieś punkty dodatkowe  Pamiętajmy również że tracąc wszystkie bramki tracimy jeden punkt a kat otrzymuje +1. |